#211 2011-10-28 10:56:48

123

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-04
Posty: 14
Punktów :   

Re: Tuner, a raczej jego brak

Po kontakcie na GG dostałem tuner bez problemu.

Offline

 

#212 2011-10-28 13:00:43

137pawel

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-27
Posty: 8
Punktów :   

Re: Tuner, a raczej jego brak

A ja zgłosiłem sprawę na Policję, tunera nie dostałem nadal. Wiem, że sprawa zgłoszona jest do prokutratury bo z Policji dostałem prosbę o uzupełnienie wniosku o sciganie. Dołączyłem wydruki opinii na Allegro o użytkowniu, gdzie przeważały opinie: " złodziej, zero tunera i  kontaktu" i czekam na wynik. Mam nadzieje, że prokurator biorąc pod uwagę skalę zjawiska nie umoży postepowania. Jeżeli umoży, to zmienię orientację polityczną i będę krzyczał z grupą emerytów: Ja..sław, Polske zbaw! Dziwię się natomiast osobom, które po dwóch miesiącach oczekiwania wystawiają opinię pozytywną na allegro: "wszystko w porządku", ale to prawdopodobnie z niewiedzy. Nie wiedzą bowiem, że opinia użytkownikowi należy się również za dotrzymanie określonego na aulcji terminu dostawy towaru. Szkoda mi takich ludzi, bo nieświadomie popierają oszusta.

Offline

 

#213 2011-10-28 15:14:16

tomala

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-22
Posty: 11
Punktów :   

Re: Tuner, a raczej jego brak

A ja w w odpowiedzi na posta powyżej napiszę:

Wystawiłem negatywny komentarz sprzedającemu. Okazało się, że jednak towar przyszedł, zatem logiczne i uczciwe jest to, że zmienię rodzaj komentarza na neutrala o treści mniej więcej  - "czas oczekiwania fatalny, ale towar okej". Mailowałem w tej sprawie ponad tydzień z Allegro, jednak z uwagi na ich procedury możliwa była tylko zmiana na pozytywny. Nie wyraziłem jednak na to zgody i pozostałem przy niezmienionej treści podważając swoją rzetelność w ocenie. Może się jednak zdarzyć, że inna osoba zmieni komentarz negatywny na zaproponowany przez administratora strony i stąd zapewne część pozytywów.

Offline

 

#214 2011-10-28 20:19:47

pin

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-28
Posty: 1
Punktów :   

Re: Tuner, a raczej jego brak

A dzwonil ktos pod ten numer ?     797546054 Kamil Nowakowski. ?

Offline

 

#215 2011-10-28 22:46:16

edek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-28
Posty: 1
Punktów :   

Re: Tuner, a raczej jego brak

ja zadzwoniłem i po rozmowie z Panem Kamilem tuner i rachunek przyszedł.teraz muszę sprawę z policji wycofać.negatywa nie zmienię bo nie tak sie sprzedaje na allegro.

Offline

 

#216 2011-11-04 12:07:43

ztirfaj

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-20
Posty: 3
Punktów :   

Re: Tuner, a raczej jego brak

Wczoraj dotarły do mnie 3 szt. Zapłacone były 18 sierpnia. Byłem cierpliwy.
Pan Kamil wysłał je 05 października - niestety pod zły adres i wróciły doń.
Ponowna wysyłka była na właściwy adres i wreszcie dotarły.
Reasumując kupa nerwów i straconego czasu.
Pozdrawiam wszystkich.

Offline

 

#217 2011-11-21 21:24:18

stadek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-11-21
Posty: 2
Punktów :   

Re: Tuner, a raczej jego brak

Witam-przyłączam się niestety do grona poszkodowanych. Tuner otrzymałem dość szybko,sprawdziłem go dość oględnie bo nie miałem możliwości podpięcia się pod antenę i wystawiłem ocenę pozytywną zaznaczając ,że nie sprawdzałem odbioru TV.Kilka dni potem bedąc u kolegi z dobrą anteną udało się złapać liste stacji i fonie ale bez obrazu tzn brak dekodowania MPEG4. Po przetłumaczeniu instrukcji jak byk pisało dla części dvb-t MPEG2 co zostało przemilczane zapewno celowo w opisie aukcji.Tuner odesłałem z żądaniem zwrotu kosztów.Od tego czasu zero reakcji na maile itd.
Sprawę oczywiście zgłosiłem na Policję.Zwrotu przesyłki nie było czyli odebrana. Tadek

Offline

 

#218 2012-02-26 15:37:27

cyqan

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-22
Posty: 12
Punktów :   

Re: Tuner, a raczej jego brak

Złodziejaszek na wolności:

http://www.forum.bigchina.pl/viewtopic.php?p=19625

Zadziwiające jak Urzędy Skarbowe potrafią karać przedsiębiorców za niedopłaty kilku złotych, a tacy ziomusie są bezkarni
Jak zażądałem rachunku, to oszust przysłał mi fakturę "bez vatu" o numerze 1, co oznacza, że z ponad 850 sprzedanych tunerów ojebał skarbówkę na jakieś 29.000zł tylko na tych 2 aukcjach.
Brawo US Olkusz!

Ostatnio edytowany przez cyqan (2012-02-26 18:57:24)

Offline

 

#219 2012-07-27 17:11:55

costume jewelry

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-01
Posty: 4
Punktów :   

Re: Tuner, a raczej jego brak

If you play sports, make sure that you wipe off all of your sweat or take a shower after you are finished. Sweat carries a lot of bacteria and residue that can hurt the quality of your hair, if you do not wash it away. Maintain proper hygiene for a quality hair care routine by taking Argan oil benefits.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plsamochody materace hilding